Studio Grafpa Kraków

Studio Grafpa Kraków

Studio Grafpa z Krakowa oferuje przede wszystkim usługi z zakresu DTP – czyli Desktop Publishing, w tym przede wszystkim:

 • składanie gazet, książek, ebooków, gazetek reklamowych, magazynów oraz czasopism
 • korektę tekstu
 • projekty ulotek, plakatów, banerów oraz grafik
 • projektowanie wizytówek – w tym takich 3D
 • oklejanie samochodów specjalnie dopasowanymi materiałami promocyjnymi
 • projektowanie logotypów
 • przygotowywanie roll-upów
 • przygotowywanie broszur, raportów oraz folderów

 Studio Grafpa świadczy również usługi związane ze stronami internetowymi, w tym między innymi:

 • tworzenie stron – przede wszystkim w oparciu o platformę WordPress
 • pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych
 • wynajem serwera na strony internetowe po atrakcyjnych cenach
 • tworzenie kont e-mailowych oraz ftp

Wśród klientów studia jest wiele renomowanych firm oraz instytucji, w tym między innymi Urząd Miasta Warszawy, Urząd Marszałkowski w Krakowie, Akademia Krakowska, Izba Notarialna w Krakowie, Wydawnictwo Technopol, Instytut Dialogu Międzykulturowego imienia Jana Pawła II, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Instytut Partnerstwa Publiczno-Prytwanego, Wydawnictwo Claroscuro oraz miesięcznik Praca za granicą.

Chociaż studio zostało założone w 2011 roku, to jego kluczowi pracownicy zdobywali doświadczenie zawodowe w tej branży już od 2000 roku. 

Studio wszystkie zlecenia wycenia indywidualnie, na podstawie konkretnych wytycznych – chociażby liczby stron, jakości papieru, użytych kolorów czy też innych parametrów.

Chociaż Studio Grafpa ma siedzibę w Krakowie, to podejmuje się zleceń na terenie całego kraju.

Siedziba firmy mieści się pod adresem:

os. Oświecenia 55/85
31-636 Kraków

Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Z przedstawicielami firmy można się skontaktować telefonicznie, pod numerem stacjonarnym (12) 314-49-98, komórkowym 696-045-760, oraz przez Gadu-Gadu –  1655160. Można również wysłać e-maila na adres studio@grafpa.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie Studio DTP – Grafpa.

Na stronie internetowej można się również szczegółowo zapoznać z ofertą, portfolio firmy, jest tam również stale aktualizowany blog firmowy, traktujący o grafice, marketingu, pozycjonowaniu w internecie oraz o copywritingu.

Firma jest też obecna – i bardzo aktywna – na mediach społecznościowych, a przede wszystkim na Facebooku, Twitterze, Google+, LinkedIn oraz na Pintereście.

Studio Grafpa charakteryzuje się elastycznym podejściem do każdego klienta oraz jego wymagań, wszechstronnością obsługi oraz atrakcyjnymi cenami. Pracownicy studia szybko odpowiadają na wszelkie pytania i szybko reagują na prośby ze strony klientów. Doradzają zarówno w zakresie odpowiednich metod druku oraz wyboru formatu, jak i na przykład przy wyborze odpowiedniego serwera, domeny oraz metod optymalizacji oraz pozycjonowania. Dowodem na profesjonalizm studia jest przede wszystkim liczba zadowolonych klientów, do których zaliczają się na przykład znane instytucje publiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *