Studio Grafpa Kraków

Studio Grafpa Kraków

Studio Grafpa z Krakowa oferuje przede wszystkim usługi z zakresu DTP – czyli Desktop Publishing, w tym przede wszystkim:

 • składanie gazet, książek, ebooków, gazetek reklamowych, magazynów oraz czasopism
 • korektę tekstu
 • projekty ulotek, plakatów, banerów oraz grafik
 • projektowanie wizytówek – w tym takich 3D
 • oklejanie samochodów specjalnie dopasowanymi materiałami promocyjnymi
 • projektowanie logotypów
 • przygotowywanie roll-upów
 • przygotowywanie broszur, raportów oraz folderów

 Studio Grafpa świadczy również usługi związane ze stronami internetowymi, w tym między innymi:

 • tworzenie stron – przede wszystkim w oparciu o platformę WordPress
 • pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych
 • wynajem serwera na strony internetowe po atrakcyjnych cenach
 • tworzenie kont e-mailowych oraz ftp

Wśród klientów studia jest wiele renomowanych firm oraz instytucji, w tym między innymi Urząd Miasta Warszawy, Urząd Marszałkowski w Krakowie, Akademia Krakowska, Izba Notarialna w Krakowie, Wydawnictwo Technopol, Instytut Dialogu Międzykulturowego imienia Jana Pawła II, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Instytut Partnerstwa Publiczno-Prytwanego, Wydawnictwo Claroscuro oraz miesięcznik Praca za granicą.

Chociaż studio zostało założone w 2011 roku, to jego kluczowi pracownicy zdobywali doświadczenie zawodowe w tej branży już od 2000 roku. 

Studio wszystkie zlecenia wycenia indywidualnie, na podstawie konkretnych wytycznych – chociażby liczby stron, jakości papieru, użytych kolorów czy też innych parametrów.

Chociaż Studio Grafpa ma siedzibę w Krakowie, to podejmuje się zleceń na terenie całego kraju.

Siedziba firmy mieści się pod adresem:

os. Oświecenia 55/85
31-636 Kraków

Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Z przedstawicielami firmy można się skontaktować telefonicznie, pod numerem stacjonarnym (12) 314-49-98, komórkowym 696-045-760, oraz przez Gadu-Gadu –  1655160. Można również wysłać e-maila na adres studio@grafpa.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego, dostępnego na stronie Studio DTP – Grafpa.

Na stronie internetowej można się również szczegółowo zapoznać z ofertą, portfolio firmy, jest tam również stale aktualizowany blog firmowy, traktujący o grafice, marketingu, pozycjonowaniu w internecie oraz o copywritingu.

Firma jest też obecna – i bardzo aktywna – na mediach społecznościowych, a przede wszystkim na Facebooku, Twitterze, Google+, LinkedIn oraz na Pintereście.

Studio Grafpa charakteryzuje się elastycznym podejściem do każdego klienta oraz jego wymagań, wszechstronnością obsługi oraz atrakcyjnymi cenami. Pracownicy studia szybko odpowiadają na wszelkie pytania i szybko reagują na prośby ze strony klientów. Doradzają zarówno w zakresie odpowiednich metod druku oraz wyboru formatu, jak i na przykład przy wyborze odpowiedniego serwera, domeny oraz metod optymalizacji oraz pozycjonowania. Dowodem na profesjonalizm studia jest przede wszystkim liczba zadowolonych klientów, do których zaliczają się na przykład znane instytucje publiczne.