Saunahome Kraków

Saunahome Kraków

Podkrakowska firma SaunaHome zajmuje się:

  • profesjonalną budową saun w różnych rozmiarach oraz konfiguracjach
  • adoptowaniem różnych powierzchni domowych, na przykład piwnic, aby wybudować tam nowoczesne sauny
  • sprzedażą elementów do saun prestiżowej firmy Harvia, które przyjeżdżają do klienta w jednym pudełku i niezwykle łatwo można je zmontować we własnym zakresie
  • sprzedażą profesjonalnych sterowników, generatorów pary, termometrów, rur, kominów, grzałek i pieców do saun
  • sprzedażą akcesoriów do saun, w tym kamieni, aromatów, klepsydr, balii, podgrzewaczy oraz szlafroków
  • sprzedażą innych elementów saun, na przykład oświetlenia, osłon na lampy, zagłówków, czapek, grilli, systemów audio, systemów wentylacyjnych oraz izolacyjnych, drzwi przeszkolnych oraz środków czystości
  • szerokim doradztwem w zakresie saun – ich budowy, konstrukcji, korzystania z nich oraz utrzymania

Firma zajmuje się przede wszystkim akcesoriami do sauny, ale sprzedaje również drewno konstrukcyjne do budowy saun oraz oraz boazerię do saun oraz listwy. W ofercie SaunaHome są również mini-baseny oraz wanny SPA. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych na całym świecie firm, jak na przykład Andres, Cello, Helo, Narvi, Novitek, Stoveman, Tylo czy też Unipool. Co pewien czas w sklepie internetowym oferowane są promocje na wybrane artykuły, co pewien czas firma wprowadza też do sprzedaży nowości.

SaunaHome istnieje na rynku od 2002 roku, a pierwsze swoje zlecenia realizowała w krajach skandynawskich. Realizacje są wykonywane z zachowaniem wszystkich, nawet najbardziej surowych standardów bezpieczeństwa oraz z materiałów o bardzo wysokiej jakości.

Siedziba mieści się pod adresem:

Jasienica 417
32-400 Myślenice

Z handlowcami firmy można się skontaktować przez telefon – pod numerem +48 536 088 330 oraz pod mailem info@saunahome.pl. Biuro jest czynne w dni powszednie od godziny 9 do 16, natomiast w soboty – od 10 do 14. Tam też można zadawać szczegółowe pytania o ceny, terminy, a także o kwestie techniczne.

Na życzenie, poza saunami, firma buduje również altany, drewniane tarasy, także tak zwane „ruskie banie”. Główna siedziba Saunahome mieści się w Myślenicach pod Krakowem, ale firma realizuje również zlecenia na terenie całego kraju, w tym w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi czy też Wrocławiu. 

Firma posiada swój własny tartak, w którym wytwarzane jest drewno na jej potrzeby. Drewno z tego tartaku jest w odpowiedni sposób osuszane, następnie strugane oraz zabezpieczane. Wiele elementów można wytworzyć w tartaku na specjalnie zamówienie, na przykład boazerię iglastą czy też liściastą.

Szczegółową ofertę firmy można znaleźć na stronie https://www.saunahome.pl, tam również jest sklep internetowy z wyposażeniem do saun.

Wśród swoich klientów Saunahome ma przede wszystkim odbiorców indywidualnych, którzy chcą mieć nowoczesną i profesjonalnie wykonaną saunę w swoim domu, chociaż oferta kierowana jest również do klientów biznesowych, którzy chcą zbudować sauny do komercyjnych celów – na przykład w siłowniach, hotelach czy też gabinetach SPA.