Psi fryzjer Kraków

Psi Fryzjer Kraków

Barbara Białczyk to psi fryzjer, działający na terenie Krakowa oraz okolic.

Zajmuje się kompleksową pielęgnacją psów, w tym:

  • wyczesywaniem oraz trymowaniem – które jest niezbędne dla utrzymania psich włosów w dobrej kondycji
  • strzyżeniem – psich włosów do pożądanych długości
  • kąpielami – regenerującymi, pielęgnacyjnymi, oczyszczającymi, a także relaksacyjnymi
  • pielęgnacją oczu oraz uszu, zębów, pazurów oraz łap
  • usuwaniem insektów z psiej sierści – czyli między innymi pcheł, roztoczy oraz kleszczy, które nie tylko oznaczają dyskomfort dla zwierzęcia, ale również mogą być przyczyną wielu groźnych chorób

Psi fryzjer Barbara Białczyk oferuje także pierwsze wizyty u szczeniaka, prace z agresywnymi oraz nadpobudliwymi zwierzętami, a także zabiegi kosmetologiczne, takie jak:

  • dobór przyrządów oraz kosmetyków do codziennej pielęgnacji
  • naukę właściciela z zakresu posługiwania się tymi przyrządami oraz preparatami

Barbara Białczyk proponuje także pomoc w wyborze odpowiedniej rasy, tak by jak najbardziej pasowała ona do potrzeb oraz charakteru przyszłego właściciela. W ofercie są także specjalistyczne kursy, warsztaty oraz szkolenia, które są polecane zarówno hodowcom, jak i właścicielom psów oraz uczniom szkół zootechnicznych oraz weterynaryjnych. Tematyka takich szkoleń to na przykład: „Rozumienie mowy ciała i zachowań psów” albo „Wydawanie psu czytelnych oraz zrozumiałych poleceń i komend”.

Strzyżenie psów Psi fryzjer Kraków oferuje w cenach w przedziale od 60 do 100 złotych – w zależności od rasy psa. Zabiegi trymowania są oferowane w podobnych cenach. Natomiast godzinne szkolenie podstawowe z psem kosztuje około 50 złotych. Ceny porad behawioralne rozpoczynają się z kolei od 100 złotych. Psi fryzjer oferuje również specjalistyczne masaże dla zwierząt oraz proponuje ich przewóz.

Do każdej usługi Barbara Białczyk darmowo czyści uszy i oczy oraz obcina pazury.

Wszystkie wyżej wymienione usługi są świadczone na terenie Krakowa i dojazd do klienta w obrębie miasta jest darmowy. W przypadku zleceń spoza jego granic, stawka za dojazd ustalana jest indywidualnie.

Kontakt

Z psim fryzjerem można się skontaktować pod adresem e-mailowym baharrya@wp.pl, a także pod numerem telefonicznym 797 780 450. Szczegółowa oferta oraz regulamin są dostępne na stronie internetowej.

Barbara Białczyk jest nie tylko profesjonalnym i certyfikowanym psim groomerem, ale również inżynierem zootechniki oraz technikiem weterynarii. Wydała też książkę pod tytułem „Grooming. Podstawy pielęgnacji psów”. Prywatnie natomiast jest również miłośnikiem czworonogów oraz właścicielką labradora retrievera o imieniu Harry. Jak sama mówi, jej praca nie należy do zbyt prostych, ale potrafi dać niezwykle dużo radości oraz satysfakcji. Jej przepis na sukces, zadowolenie klienta oraz jego psa to profesjonalizm, precyzyjność oraz zawsze przyjazna atmosfera. Dzięki jej pracy i usługom, które proponuje, pies nie tylko będzie spełniał estetyczne wymagania swojego właściciela, ale również będzie zdecydowanie bardziej zadbany, a to bardzo wpłynie na jego zdrowie, komfort oraz samopoczucie.