Kancelaria Zemanek w Krakowie

Kancelaria Zemanek Kraków

Kancelaria Zemanek na terenie Krakowa działa z powodzeniem od 2013 roku proponując zainteresowanym klientom kompleksową pomoc prawną dotyczącą różnych gałęzi prawa. W ofercie kancelarii adwokackiej znajdują się przede wszystkim fachowe porady prawne, na które zdecydować można się w dowolnym momencie, dzięki nim właśnie ma się zdecydowanie większe szanse na to, aby przed sądem wygrać walkę o dobre imię, opiekę nad dzieckiem, czy też wolność. Kancelaria świadczy pomoc z zakresu prawa karnego, administracyjnego (wraz z prawem pracy), cywilnego (wraz z prawem rodzinnym) oraz gospodarczego. Wszelkie porady są profesjonalne, można na nich w stu procentach bazować i opierać się na nich podczas uczestniczenia we własnej sprawie sądowej. Cechą przewodnią kancelarii jest przede wszystkim jakość świadczonych usług, ale też dbałość o zadowolenie klientów, tak aby pomagać im we wszystkich kwestiach prawnych, gdzie potrzebna jest pomoc doświadczonego i wykwalifikowanego adwokata.

Kancelaria Zemanek świadczy pomoc prawną z rożnych gałęzi prawa

Kancelaria adwokacka zajmuje się prowadzeniem spraw karnych typu: obrona osób podejrzanych o popełnienie przestępstwo, sporządzanie aktów oskarżenia, pomoc w kwestii tymczasowego aresztowania. Zainteresowani klienci zdecydować mogą się również na skorzystanie z usług z zakresu prawa pracy, tak aby dowiedzieć się jakie mają prawa wobec pracodawców, czy mogą założyć pracodawcy sprawę o mobbing i czy mają ku temu rzeczywiste przesłanki. Prowadzone są również sprawy rodzinne, a więc adwokaci służą pomocą w przypadku spraw rozwodowych, czy też walki o opiekę nad dzieckiem. Wszelkie porady są dokładnie przemyślane, w trosce o dobro klienta, tak aby efekty końcowe współpracy były jak najbardziej zadowalające dla obu stron. Adwokat może reprezentować interesy klienta również jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju sprawy budowlane, np. wynikające z wypłaty zbyt niskiego wynagrodzenia, czy też złamania zasad umowy. Zaletą kancelarii jest bardzo bogata oferta usług, ale też przystępne ceny i stawianie na doświadczenie.

Adwokaci pracujący w kancelarii Zemanek cały czas podnoszą poziom swoich kwalifikacji zawodowych, dlatego też stają się oni jeszcze lepszymi prawnikami, broniącymi interesów klienta na różnych frontach. Klienci otrzymać mogą również fachową pomoc z zakresu zakładania spółek handlowych, tak aby zrozumieć powagę sytuacji i poradzić sobie ze wszelkimi formalnościami, głównie tymi prawnymi. Adwokaci służą również pomocą z zakresu prawa podatkowego, dzięki czemu skutecznie można bronić swojej osoby przed sądem, gdy urzędy składają doniesienia o popełnieniu przestępstwa podatkowego, a dany klient nie ma pojęcia w jaki sposób może samodzielnie obronić się przed takim atakiem.

Kontakt z kancelaria adwokacką

Kancelaria adwokacka Zemanek znajduje się na terenie Krakowa, przy ulicy Feldmana 4/2. Z adwokatami można również porozumieć się telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu +48 600 817 405 lub przez stronę www: http://kancelariazemanek.pl/. Wszelkie zapytania składać można także drogą mailową, pisząc na adres biuro@kancelariazemanek.pl, więc jak widać wyraźnie każdy ma pod tym kątem pełną swobodę wyboru.