Firma szkoleniowa Maciołek&Wspólnicy

Firma szkoleniowa Maciołek&Wspólnicy

Krakowska firma GenWhy zajmuje się przede wszystkim organizowaniem i prowadzeniem różnorodnych szkoleń, na takie tematy, jak na przykład:

  • efektywność w prowadzeniu biznesu
  • skuteczna rekrutacja
  • zarządzenie przez cele
  • sprzedaż w internecie
  • obsługa tzw. trudnego klienta
  • zarządzanie emocjami oraz stresem
  • budowanie zespołu
  • negocjacje

Niektóre kursy i szkolenia są przygotowywane przede wszystkim z myślą o kadrze menedżerskiej, ale są też programy na przykład dla asystentów, działów handlowych czy też dla specjalistów od HR.

Szkolenia firmy Maciołek & Wspólnicy odbywają się nie tylko w Krakowie, ale również w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku oraz Katowicach. Firma oferuje także między innymi prowadzenie webinarów, doradztwo marketingowe i badania rynku, badania potencjału kierowniczego DISC D3, audyty, badania satysfakcji klientów oraz indywidualny coaching. Szkolenia przeprowadzane są przede wszystkim w komfortowych i renomowanych centrach szkoleniowych i konferencyjnych, ale również w hotelach trzy- i czterogwiazdkowych.

Firma Maciołek & Wspólnicy oferuje też wiele innowacyjnych szkoleń – chociażby treningi z występów publicznych, prowadzone w profesjonalnym studiu telewizyjnym. Wszystkie szkolenia mają mocno praktyczny charakter i większość ma formę warsztatów, w których 90 procent czasu zajmują praktyczne ćwiczenia. W cenie szkoleń biznesowych zawarty jest zwykle kosz przerw kawowych, obiadu, a nieraz również dodatkowego webinaru. Dodatkowo, każdy uczestnik takiego szkolenia dostaje na koniec specjalnie przygotowany certyfikat. Szkolenia biznesowe są prowadzone w formie otwartej, która zakłada, że w takim treningu może uczestniczyć najwyżej dwanaście osób.

Firma na stałe współpracuje ze znanymi trenerami oraz specjalistami w swoich dziedzinach, takimi jak na przykład Anna Gucwa, Jarosław Gibas, Grzegorz Żyłak, Tarek Zafarani, Magdalena Parowicz-Kulińska, Tomasz Słodki, Rafał Mirek czy też Dominika Maciołek. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe, ale również od wielu lat zajmują się prowadzeniem szkoleń oraz specjalistycznych kursów.

Siedziba firmy mieści się pod adresem

ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków

Z jej przedstawicielami można się skontaktować przez telefon komórkowy – pod numerem + 48 608 667 938, oraz przez e-mail – biuro@szkoleniamaciolek.com. Z handlowcami firmy Maciołek & Wspólnicy można się też szynko skontaktować przez aplikacje i formularze kontaktowe na stronie internetowej.

Ze szczegółową ofertą firmy można się zapoznać również na stronie internetowej. Również znajduje się tam kalendarz wszystkich szkoleń, prowadzonych przez firmę Maciołek & Wspólnicy, wraz z ich cenami. Znajduje się tam również na bieżąco aktualizowany oraz profesjonalnie prowadzony blog, poświęcony przede wszystkim tematyce szkoleniowej oraz biznesowej.

Klientami firmy są zarówno średnie firmy i duże, międzynarodowe korporacje, jak i prywatne osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na rynku pracy oraz podnieść swoje kompetencje.