Category Archives: Druk-Drukarnie

Bloczki samokopiujące na zamówienie – cennik

Druki zamówienia, listy przewozowe, druki CMR, formularze dostaw, są dokumentami, które najczęściej powinny być wystawione w dwóch lub trzech egzemplarzach: oryginalnym oraz kopiowanym, aby jedna z wersji dokumentu mogła znaleźć się u każdego z partnerów transakcji. Transakcje przebiegają sprawnie oraz z uwzględnieniem obowiązujących przepisów, gdy dokumenty są przygotowane w należytej formie, w potrzebnej ilości. Druki muszą być kopiowane, aby można było skorzystać z możliwości nieskomplikowanego potwierdzenia czynności.  Firmy, zajmujące się wykonywaniem samokopiujących druczków, dbają o jak najwyższy poziom swoich usług, dlatego dokumentacja kopiowana jest z reguły na papierze samokopiującym, o gramaturze 60 g m2. Cennik usług zależny jest przede wszystkim od ilości wykonywanych kopii.

Jak zaprojektować i wydrukować baner dla małej firmy?

Banery reklamowe

Jak zaprojektować baner z małej firmy? Czy taka usługa dużo kosztuje? W obecnych czasach mamy bardzo wiele różnych form reklamowych. Jedną z takich reklam jest właśnie na zewnętrzna reklama w postaci baneru. Obecnie nowoczesna technologia pozwala nam na drukowanie nawet jednej sztuki, więc bez problemu będziemy mogli szybko załatwić reklamę dla naszej firmy w postaci baneru.

Jak prawidłowo wypełnić list przewozowy CMR?

List przewozowy CMR

Listy przewozowe często nazywane drukami CMR i pełnią aż cztery ważne funkcje. Po pierwsze są umową zawartą między nadawcą a przewoźnikiem o przewóz towaru, po drugie legitymują nadawcę i odbiorcę, którzy są upoważnieni do zarządzania ładunkiem, po trzecie pełni funkcję instrukcyjną na przykład jak przewozić towar, aby nie został uszkodzony i wreszcie po czwarte stanowi dla odbiorcy informację o realizacji transportu. Jednak jak prawidłowo wypełnić taki list przewozowy, aby spełniał wszystkie nadane mu funkcje?

Czym różni się druk cyfrowy od druku offsetowego?

Druk offsetowy

W dzisiejszych czasach można wyróżnić różne rodzaje druku, nie każdy jednak wie, czym one się konkretnie od siebie różnią. Przede wszystkim warto przyjrzeć się dwóm bardzo popularnym opcjom druku na terenie Polski, wśród których można wymienić chociażby druk cyfrowy oraz druk offsetowy. Warto bliżej zastanowić się nad tym, jakie są różnice pomiędzy tymi rodzajami, aby dokonać na sam koniec prawidłowego wyboru w danym przypadku, gdy ktoś będzie chciał zdecydować się na jak najbardziej optymalny druk dla własnej firmy.

Spis drukarni Krakowskich

Drukarnia Kraków

Drukarnia UNIDRUK

Drukarnia

Adres: Bronowicka 117, 30-121 Kraków

Telefon: 12 638 42 54

Spis drukarni internetowych

Drukarnia internetowa

Druczki.eu Łukasz Niewęgłowski

Adres: ul. Słowackiego 12, 21-300 Radzyń Podlaski

NIP: 5381731015

REGON: 061094137

Telefon: +48 500 23 22 21

sklep@druczki.eu

https://druczki.eu/