Agama Sport Kraków

Agama Sport Kraków

Firma Agama Sport z Krakowa zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia, zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych.

W tym celu prowadzi zajęcia sportowe z takich dyscyplin, jak między innymi:

  • pływanie
  • tenis
  • rower
  • rolki
  • judo
  • narty

Firma organizuje również obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, podczas której uczą się one na przykład judo, wspinaczki czy niektórych dyscyplin olimpijskich. Agama Sport oferuje też rejsy rodzinne na Mazurach czy też obozy żeglarskie na Solinie. Obozy czy półkolonie narciarskie oraz snowboardowe odbywają się przede wszystkim w Krynicy Zdroju, natomiast proponowane są również rodzinne wyjazdy narciarskie w regionie Zell am See – Kaprun w Austrii. Agama Sport proponuje też zajęcia dla dzieci z przedszkoli, chociażby kursy pływania z dowozem dzieci na basen czy naukę i doskonalenie jazdy na nartach. Nieraz firma organizuje również wydarzenia specjalne, na przykład urodziny dla dzieci w sportowym stylu. Jedną z atrakcji takich urodzin mogą być podchody w lesie, położonym niedaleko Kopca Kościuszki w Krakowie. Inną propozycją może być „mała olimpiada”, podczas której dzieci zmagają się w takich dyscyplinach, jak piłka nożna, bieg, strzelanie z łuku, rzut dyskiem, sztafeta czy też pchnięcie kulą.

Agama Sport kieruje swoją ofertę przede wszystkim do mieszkańców Krakowa oraz okolic. 

Biuro firmy mieści się pod adresem:

ul. Strzelców 17a/31, 31-422 Kraków

Z biurem firmy można się skontaktować pod telefonem +48 664 455 766 oraz przez dwa adresy mailowe: monika.chmielewska@agamasport.pl lub biuro@agamasport.pl. Pełna oferta firmy oraz bardzo rozbudowana galeria z urodzin dla dzieci znajdują się na stronie internetowej firmy pod adresem www.agamasport.pl. Na tej stronie za darmo dostępne są też poradniki, związane z działalnością firmy – na przykład można przeczytać o tym, jak jeździć do tyłu na rolkach, jaki czepek na basen najlepiej wybrać, jak przygotować dziecko do wyjścia na basen czy też dlaczego warto od najmłodszych lat uczyć dziecko pływania.

Agama Sport proponuje klientom promocje – na przykład każdy, kto kupi usługi w firmie na kwotę większą niż dwa tysiące złotych, może liczyć na kartę stałego klienta. Oznacza ona 5-porcentowy rabat na główne usługi Agama Sport oraz 3-procentową zniżkę na wyjazdy i obozy. Jest także rabat dla drugiej i każdej kolejnej osoby z rodziny na kursy i imprezy – wszyscy oni mogą liczyć na zniżkę w wysokości 5 procent.

Firma ma bardzo doświadczonych instruktorów, z których każdy jest wykształconym oraz doświadczonym ekspertem w swojej dyscyplinie sportu. Każdy instruktor jest bardzo zmotywowany i dąży do tego, by zarazić dzieci na kursie pasją do swojej dyscypliny. Większość zajęć prowadzonych jest w małych grupach, tak aby dzieci mogły jak najlepiej wykorzystać każdy kurs. Jeśli zajęcia prowadzone są w zamkniętych salach, to wszystkie one są odpowiednio dostosowane – klimatyzowane, zabezpieczone a także komfortowe. Ale oczywiście znaczna część oferowanych kursów jest przeprowadzana na otwartym powietrzu.